Gurur Tablomuz

10 yıllık tecrübemizle kazandırmaya devam ediyoruz.

Adı SoyadıKazandığı Okul
Mert Kılıçİtü Kontrol Ve Otomasyon Mühendisliği/ İngilizce
Edanur UzunerMarmara Üniversitesi Makine Mühendisliği/ İngilizce  
Cüneyt Emre Tezmanİtü İnşaat Mühendisliği  
İlkay Mutusİstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Diş Hekimliği/ İngilizce %50 Burslu
Yunus Emre DemirPiri Reis Üniversitesi Elektrik Elektronik Üniversitesi/ İngilizce %100 Burslu
Elif Rüya EkerGebze Teknik Üniversitesi Biyomühendislik/ İngilizce
Deniz SarıoğluOdtü İngilizce Öğretmenliği
Hazar KıvrarYeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği/ İngilizce %50 Burslu
Zeynep Dila BayramFatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği %50 Burslu  
Cenker AygülYeditepe Üniversitesi Çeviribilimi/ İngilizce %50 Burslu
Betül Aktaş  İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji %50 Burslu
Hatice CoşkunYeditepe Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı %100 Burslu
Bilge TanrıverdiMaltepe Üniversitesi Psikoloji %50 Burslu
Selman MetinBilgi Üniversitesi Endüstri Mühendisi %100 Burslu
Eren Alperİstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi/ İngilizce
Ahmet Enes PekerHüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
Mert KılıçYüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi
Mete TuncerEnka Okulları
Duygu AkaRobert Koleji
İrfan DemetoğluÜsküdar Amerikan Koleji
Deniz BakırcıKadıköy Anadolu Lisesi
Tanya Deniz İpekKadıköy Anadolu Lisesi
Ezgi Yaren AkyolKöy Hizmetleri Anadolu Lisesi
Kaan SağerPendik Fatih Anadolu Lisesi
Emre SağerPendik Fatih Anadolu Lisesi
Ceren KanatYüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi
Hakan ErdemirKadir Has Anadolu Lisesi
Mustafa Yavuz AkınÜsküdar Amerikan Lisesi
Ali ErtanKartal Anadolu İmamhatip Lisesi
Doğa Beyza NalçakanPendik Fatih Anadolu Lisesi
Rüya Eker15 Temmuz Fen Lisesi
Zeynep SubaşıBehiye Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi
Selinay KüçükYeditepe Üniversitesi (Mimarlık %100 Burslu)
Uygar UysalYeditepe Üniversitesi (İnşaat Müh %100 Burslu)
Ezgi VarolgilYeditepe Üniversitesi (Pdr %100 Burslu)
Melek SağdıçDokuz Eylül Üniversitesi Pdr
Zahit Keleşerİ.T.Ü Makine Mühendisliği
Said Esen15 Temmuz Fen Lisesi
Mete Turhanİtü Uçak Mühendisliği
Tuana KomutBahçehir Üniversitesi Tıp Fakültesi(% 100 Burslu)
Simay AlptürkYıldız Teknik Mimarlık(İngilizce)
Kaan Savaşİtü Endüstri Mühendisliği
Ceyda DemirGebze Teknik Endüstri Mühendisliği
Yusuf YıldızMustafa Saffet Fen Lisesi
Aybüke KırGaziantep Tıp Fakültesi
Atacan ZeybekCerrahpaşa Tıp Fakültesi
Arda Erke Uçarİstanbul Erkek Lisesi
Fatmanur PakyürekCağaloğlu Anadolu Lisesi
Ayşe ÇavuşoğluYüksel İlhan  Alanyalı Fenlisesi
Muhammed Talha PekerYüksel İlhan  Alanyalı Fenlisesi
Ekrem ÇarıklıHaydarpaşa Lisesi
Azra Süeda AkınYücel Boru Fen Lisesi
Said Kerim YazıcıMaltepe Fen Lisesi
Rümeysa Nur KaplanBehiye Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi
Mehmet Akif DemirPendik Fatih Anadolu Lisesi
Nur Zülal UysalKırımlı Fazilet Anadolu Lisesi
Esma Gülşah İpekKırımlı Fazilet Anadolu Lisesi
Aysima Nur KöseŞehit Adil Büyük Cengiz A.İ.L
Kaan Çalışkanİstanbul Üniv. Hukuk Fakültesi
Ceren ErdoğanKarabük Tıp Fakültesi
Yusuf Keleşerİ.T.Ü Elektronik Haberleşme Müh.
Elif KılıçoğluAcı Badem Üniv. Eczacılık
Eren YükselKadıköy Anadolu Lisesi
Esmanur ŞerefPertevniyal Lisesi