Kurtköy Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
İstanbul’un yerleşimin son yıllarda yoğunlaşmaya başladığı bölgelerinden olan Kurtköy, Pendik ilçesine bağlıdır. Kurtköy birebir özel ders almak isteyen öğrenciler ve velileri bu aramalarını genellikle Pendik ilçesinde yaparlar. Ancak bünyemizde bulunan öğretmenle Kurtköy’de de talep eden herkese yardımcı olmaktadır. Kurtköy ile Pendik merkezin arası yaklaşık 8 kilometredir. Toplu taşıma araçlarıyla 15 – 20 dakika sürer.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

İstanbul’un yerleşimin son yıllarda yoğunlaşmaya başladığı bölgelerinden olan Kurtköy, Pendik ilçesine bağlıdır. Kurtköy birebir özel ders almak isteyen öğrenciler ve velileri bu aramalarını genellikle Pendik ilçesinde yaparlar. Ancak bünyemizde bulunan öğretmenle Kurtköy’de de talep eden herkese yardımcı olmaktadır. Kurtköy ile Pendik merkezin arası yaklaşık 8 kilometredir. Toplu taşıma araçlarıyla 15 – 20 dakika sürer. Bu nedenle birebir özel ders Kurtköy civarında oturanlar tarafından genellikle evlerinde alınmak istenir. Pendik ilçesine gidip gelerek zaman kaybetmek istemeyenler Kurtköy evde birebir özel ders araştırması içine girerler. Evde özel ders almanın ders alacaklar için avantajlarından birinin yolda zaman kaybetmemek olduğu bilinir. Ayrıca evden çıkıp ders alınacak yere giderken dikkat dağınıklığı olur. Eve geri dönüşte de yorulmak istemeyenler evde birebir özel ders almak isterler.

Konut yerleşimlerinin son yıllarda artmaya başladığı Kurtköy havalimanına yakınlığından dolayı tercih edilir. Bu civarda oturan aileler çocuklarının ilköğretim, ortaöğretim ya da üniversite düzeyinde olduğu fark etmeksizin birebir özel ders Kurtköy konusunda bize ulaşabilirler. Her sınıf için ve her branştan öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Alanında uzman, işini seven, öğretmekten keyif alan bir öğretmen, öğrenciler için ilk seçeneklerden olmalıdır. Pendik özel ders veren öğretmenler ya da Kurtköy birebir özel ders öğretmenleri evinde ders almak isteyenlerin bu taleplerini karşılamaktadır.

Kurtköy İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Kurtköy’de birebir özel ders veren yerler araştıran, ancak bulamayanların bu sorununa çözüm üretmemizin yanı sıra öğrencilerin eksik olduğu derslere takviye desteği sağlamaktayız. İlkokul öğrencilerinin müfredat derslerinin tekrar edildiği birebir özel derslere ayrıca öğrenciler eğitim yılı boyunca düzenlenen sınavlara da çalıştırılmaktadır. Lise ve üniversite düzeyindeki derslerin yanı sıra yabancı dil birebir özel ders almak isteyenlerin sayısı da Kurtköy’de hayli çoktur. İngilizce birebir özel ders ve Almanca birebir özel ders için bizi arayabilirsiniz.

Birebir özel ders veren yerler Kurtköy civarında da, Pendik ilçesinde de bulunur. Ancak tüm beklentilerinizin karşılandığı, evde özel ders veren her branştan öğretmenin bulunduğu, üstelik özel ders saatlerini öğrenciye ve ailesinin istediği saatlere göre ayarlayabilen uzman kadronun bulunduğu yerlere ulaşmak çok da kolay olmayacaktır. Bizimle iletişime geçerek bu arayışınızı sonuca ulaştırabilirsiniz. İlkokula giden çocuklarınızı bu sayede ders alması için evinizden çıkarak başka bir yere götürmek zorunda kalmazsınız. Üniversiteye hazırlık özel ders Kurtköy civarında deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

İlkokul öğrencilerinin birebir özel ders almasıyla ilgili istekler tarafımıza en çok ulaşan taleplerdendir. Özellikle çalışan anne babaların çocuklarının dersleriyle ilgilenmek için çok fazla zamanı olmayabilir. Bu durumda çocuklarının derslerden geri kalmaması, gerekli tekrarların yapılması, sınav dönemlerine en verimli şekilde hazırlanması için Kurtköy ilköğretim özel ders öğretmenleri arayışına girilir. Pendik, Kartal, Maltepe gibi Anadolu yakası ilçelerinde olduğu gibi Kurtköy ve yakınlarında oturan herkese bize ulaşarak uzman ve deneyimli öğretmenlerden ilkokul düzeyinde birebir özel ders almak için görüşebilir.

İlköğretim özel ders veren öğretmenler, öğrencilerin evlerine giderek birebir ders vermektedir. İstek üzerine grup dersleri de verilebilmektedir. Birden fazla çocuğun aynı sınıfta olması halinde velilerden gelen talepler üzerine öğrenci grupları oluşturulmakta ve Kurtköy ilköğretim özel ders istekleri karşılanmaktadır. Gruplar çocukların kendi arkadaşlarından oluşturulabileceği gibi öğretmenler gelen çeşitli taleplerden de ilkokul düzeyi gruplar oluşturabilmektedir. İlköğretim özel ders Kurtköy civarından herkes tarafından bizi arayarak alınabilir.

Kurtköy orta öğretim özel ders öğretmenleri arayan kişilerin amacı genellikle evlerinde çocuklarına birebir özel ders aldırmaktır. Ancak uzman bir kadronun bir arada olduğu, neredeyse her branştan deneyimli öğretmenlere aynı anda ulaşılabilen yerlere ulaşmak kolay değildir. Orta öğretim düzeyinde eğitim gören her öğrencinin müfredat derslerinde uzman olan öğretmen kadromuz mevcuttur. Ayrıca orta öğretim yabancı dil özel ders almak için İngiliz, Almanca, Fransızca gibi yabancı dil eğitimi veren öğretmenler için de bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Orta öğretim özel ders öğretmenleri Kurtköy ve Pendik civarından aranıyorsa, ayrıca evde ders alınmak isteniyorsa bu talepler layıkıyla karşılanabilir. Ortaöğretim özel dersleri Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih gibi temel derslerin haricinde diğer branş derslerini de kapsar. Ayrıca orta öğretim yabancı dil özel ders Kurtköy bölgesi için de verilebilir. Özel öğretmenden ders alarak derslerinden geri kalmak istemeyen lise öğrencileri bu dersler sayesinde aynı zamanda üniversite sınavları için altyapılarını sağlamlaştırmış da olurlar.

Kurtköy lise özel ders öğretmenleri, derslere öğrencilerin okuldaki dersleriyle aynı program kapsamında devam ederler. Ders yılı içindeki sınav dönemlerinde de öğrencilere destek veren lise özel ders öğretmenleri Kurtköy ilçesinde oturan öğrencilerin de diğer ilçelerde olduğu gibi evlerine giderek birebir ders verir. Uzman kadromuzda lise öğrencilerinin gördüğü tüm temel dersler ve alan dersleri ile ilgili öğretmenlerimiz mevcuttur. Ergenlik çağında olan lise öğrencileri özel ders öğretmenlerinin kendileri ile iyi iletişim kuran, anlaşabileceği kişiler olmasını tercih eder. Öğretmenlerimiz gençlerin dilinden anlayan, iletişimde başarılı kişilerden oluşmaktadır.

Kurtköy lise özel ders öğretmenleri Anadolu yakasının aslında tamamında dersler vermektedirler. Pendik ve Kartal gibi ilçelerden bize ulaşılabildiği gibi Kurtköy’den ve yakınlarından da ulaşılabilmektedir. Lise öğrencilerinin özel ders alması aslında bir bakıma üniversite sınavına hazırlık için özel ders alması anlamına gelir. Her lise öğrencisinin en önemli gündem konularından biri lise öğrenciliği boyunca üniversite sınavıdır denilebilir. Okulda gördüğü dersleri takviye etmek isteyen öğrenciler konu tekrarı yapmak ve öğretmen eşliğinde test çözmek suretiyle bir yandan sınava da hazırlanmış olur.

Kurtköy KPSS özel ders öğretmenleri sorgularına yanıt olan bünyemizdeki öğretmenler devlet kurumlarında görev almak üzere sınava girecek olan herkese KPSS birebir özel ders vermektedir. Her yıl düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı ile kamuda çalışmak üzere binlerde kişi işe alınır. Bu sınav için her alanda belirli puan kriterleri vardır. Lise mezunları, üniversite ön lisans, lisans ve lisans üstü eğitim alan kişiler bu sınavda başarılı olmak için KPSS özel ders öğretmenleri Kurtköy bölgesinde de ararlar. Pendik’e olan yakınlığı sayesinde bu ilçede olan öğretmenlerle iletişime geçmek isteyen bu kişiler bize ulaşarak bunu sağlayabilirler.

İstanbul’un Anadolu yakasının şehir merkezinden uzak bölgelerinden olarak bilinen Kurtköy’den aslında birçok ilçeye kısa sürede ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları ya da özel araçla ortalama yarım saat gibi bir sürede diğer ilçelere ulaşımın mümkün olduğu Kurtköy KPSS özel ders öğretmenleri arayanların bu ilçelerde öğretmen aramasına vesile olur. Kurtköy’de yaşayan ev evinde KPSS birebir özel ders almak isteyen öğrenciler bu dersleri veren öğretmenlere ulaşmak isterler. Bilinmesi gereken tek şey KPSS özel ders öğretmenleri Kurtköy ve diğer Anadolu yakası ilçelerinde bize ulaşarak bulunabilir.

Kurtköy üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri arayışlarının da yoğun olduğu yerlerdendir. Bunun nedeni Kurtköy’de yerleşimin özellikle son yıllarda giderek artmış olmasıdır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı Kurtköy’ü tercih sebebi yapar. Durum böyle olunca giderek kalabalıklaşan ve aile yerleşimlerinin çok olduğu Kurtköy, İstanbul’un revaçta olan bölgeler arasında yerini adı. Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Kurtköy civarında çok araştırılmasının sebebi budur. Kurtköy birebir özel ders üniversite hazırlık için de, ilköğretim ve ortaöğretim için de özel ders öğretmeni bizimle iletişime geçilerek bulunabilir.

Lise öğrencisi olan veya liseyi birkaç yıl önce bitirmiş, üniversite sınavına girmiş ve başarılı olamamış ya da ilk kez girecek olan kişilerin büyük bir çoğunluğu bu bölgede oturuyorsa üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Kurtköy aramalarını yaparlar. Aynı kişiler Pendik üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri de ararlar. Bundaki amaç ikamet ettikleri yere yakın özel ders öğretmenleri bulmak ve evlerinde birebir özel ders alarak üniversiteye hazırlanmaktır.

Kurtköy grup özel ders veren öğretmenler İstanbul’un Anadolu yakasının Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe gibi pek çok ilçede bulunur. Ancak bu öğretmenlere nereden ulaşacağını bilemeyen kişiler bize ulaşmaları halinde grup özel ders veren öğretmenler ile ilgili arayışlarını neticeye ulaştırabilirler. Bize ulaşan bazı kişilerin talebi birebir özel ders olurken, bazılarının da Kurtköy grup özel ders veren öğretmenler yönünde olmaktadır. Alanında uzman öğretmenlerden oluşan deneyimli kadromuz sayesinde bize ulaşan grup halinde özel ders taleplerini de karşılayabilmekteyiz. Kurtköy ilçesinde veya yakınlarda oturanların grup özel ders almak istemeleri halinde bu isteklerini bize iletmeleri yeterlidir.

Grup özel ders veren öğretmenler Kurtköy bölgesinde de, Pendik ve Kartal gibi merkez ilçelerde de vardır. İlköğretim grupları, ortaöğretim grupları, lise ve üniversiteye hazırlık gruplarının yanı sıra KPSS’ye hazırlanan kişileri bir araya getirerek de gruplar oluşturmaktayız. Ayrıca kendi grubunuzu kendiniz oluşturmak ve bize ulaşarak özel ders öğretmeni talep etmek şeklinde de yardımcı olabilmekteyiz. Grup özel derslere katılacak olanların seviyeleri belirlendikten sonra gruplar oluşturulur. Herkesin kendi eğitim gördüğü sınıf düzeyine ve başarısına göre oluşturulan bu gruplarda verim oranı da oldukça yüksektir.

Kurtköy evde özel ders almak isteyen birçok kişinin yaşadığı yerlerden biridir. İlköğretim, ortaöğretim, yükseköğretim ve KPSS düzeyinde özel ders alma ihtiyacı olanların büyük bir çoğunluğu derslerini kendi evlerinde almak isterler. Çünkü evde özel ders almak birçok açıdan avantaj sağlar. Hem alışkın olunan ortamda özel ders öğretmeni misafir edilerek ders çalışılmış olur, hem de özel ders almak için başka yerlere giderek yorulmaktan, trafikten ve ders çalışmaya harcanacak olan eforu harcamaktan kurtulurlar. Evde bire bir özel ders almak Kurtköy bölgesinden gelen talepler içinde de yoğundur.

Evde özel ders almak Kurtköy ve neredeyse her ilçede yaşayanlar tarafından en çok istenen ders alma şekillerindendir. Özellikle ilköğretim ve orta öğretim öğrencilerinin velileri çocuklarının kendi evlerinde özel ders almasını isterler. Bundaki amaç hem çocuklarının gözlerinin önünde olması, hem de evden dışarı çıkmayacak olmamasıdır. Sizin de bu yönde bir talebiniz varsa ve Kurtköy’de ya da yakınlarında evde özel ders veren öğretmene nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.