Yakacık Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
Yakacık, İstanbul’un Anadolu yakası ilçelerinden Kartal’a bağlıdır. Yakacık oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Ailelerin yanı sıra öğrenciler de hayli çoktur. Yakacık birebir özel ders ile ilgili sıklıkla arama yapılmasının nedeni de budur. Konut yerleşimlerinin çok olduğu ilçelerin yanı sıra öğrencilerin de yoğun olduğu Kartal ilçesi Anadolu yakasının merkez ilçelerinden biridir. Yakacık da Kartal’a yakınlığı ile bilinir.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

Yakacık, İstanbul’un Anadolu yakası ilçelerinden Kartal’a bağlıdır. Yakacık oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Ailelerin yanı sıra öğrenciler de hayli çoktur. Yakacık birebir özel ders ile ilgili sıklıkla arama yapılmasının nedeni de budur. Konut yerleşimlerinin çok olduğu ilçelerin yanı sıra öğrencilerin de yoğun olduğu Kartal ilçesi Anadolu yakasının merkez ilçelerinden biridir. Yakacık da Kartal’a yakınlığı ile bilinir. Birebir özel ders Yakacık ve yakınlarında kimler tarafından ve nerede verilir diye merak edenler internette yapacakları kısa bir araştırma sonucunda bize ulaşırlar. Ayrıca Kartal ve Yakacık civarında yapılacak çevresel araştırma sonucunda da bize ve deneyimli özel ders öğretmenlerine erişmek mümkündür.

Yakacık birebir özel ders denince akla genellikle evden çıkıp bir başka yere gidilerek alınan özel dersler gelir. Ancak birlikte çalıştığımız tüm öğretmen arkadaşlarımız Yakacık da dahil olmak üzere Anadolu yakasının büyük bir bölümünde evde birebir özel ders vermek için uygundur. Birebir özel ders Yakacık, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla gibi ilçelerden gelmesi halinde öğrencilerin evine gidilerek branşının en iyisi olan eğitimciler tarafından verilir. Böylece öğrencilerin konfor alanlarından uzaklaşmadan Yakacık birebir özel ders alması sağlanmış olur. ilköğretim birebir özel ders ve ortaöğretim birebir özel ders Yakacık semtinden alınacaksa da, Kartal’ın diğer bölgelerinden alınacaksa da aynı uygulamamız geçerlidir. Evde özel ders almak isteyen herkese yardımcı olan öğretmen kadromuzla tanışmak, hangi branşlardan eğitimcilerin bu kadroda yer aldığını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakacık İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Yakacık’ta birebir özel ders veren yerler diye merak edenler için belirtmek gerekirse; bu civarda ve aslında İstanbul’un Asya bölümündeki pek çok ilçesinde tarafımızdan birebir özel dersler verilmektedir. İlköğretim ve orta öğretim öğrencilerinin yanı sıra üniversiteye hazırlanan ya da devlet kurumlarında çalışmak gibi bir planı olduğundan KPSS’ye girmek isteyen herkesin bize ulaşması sınavlara en doğru şekilde hazırlanması ve başarısına başarı katması için yeterli olacaktır. Birebir özel ders veren yerler Yakacık ve civar semtlerde genellikle Kartal birebir özel ders sorgusu ile aratılır. Bunun nedeni Yakacık’ta birebir özel ders veren yerler olmadığının düşünülmesidir.

Yakacık’ta birebir özel ders alacak olan kişiler KPSS’ye hazırlanan yetişkinler olabildiği gibi ilköğretimde okuyan çocukların anne babaları da olabilmektedir. Bu kişiler çocuklarının genellikle Yakacık evde özel ders almasını isterler. Evde birebir özel ders için ilköğretim öğretmenleri de dahil olmak üzere tüm branşlardan eğitimci kadrosuna sahip olduğumuz belirtiriz. Birebir özel ders veren yerler Yakacık hakkında bilgi edinmek, tüm sorularınıza cevap almak ve neticesinde isterseniz öğretmenlerimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakacık ilköğretim özel ders öğretmenleri genellikle veliler tarafından çocukları ile ilgili merak edilen konular arasındadır. Yakacık civarında ya da Kartal’da oturanların birebir özel ders almak gibi bir fikirleri olduğunda genel olarak ulaşacakları özel ders öğretmenlerinin kendileri ile yakın bir yerde oturmasını da isterler. İlköğretim özel ders öğretmenleri Yakacık yakınlarında olan tüm öğrencilere özel ders verebilmektedir. Çocuklarının evde ders almasını isteyenlerin bu talepleri de en doğru şekilde karşılanır. Yakacık birebir özel ders diğer sınıflardaki öğrenciler için de geçerlidir.

İlköğretim özel ders öğretmenleri Yakacık semtinde oturan öğrencilerin anne babalarının kendilerine ulaşması halinde diğer şartları konuşup anlaşmaya vardıktan sonra istedikleri yerde ders verme imkanını tanırlar. Evde birebir özel ders Yakacık ve çevresinde oldukça sık olarak gerek internette, gerekse sosyal çevrede yapılan sorgulamalardandır. Yakacık ilköğretim özel ders veren öğretmenler Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilgisi branşlarında olmakla birlikte sınıf öğretmenleri tarafından da bu dersler verilebilir.

Yakacık orta öğretim özel ders öğretmenleri ile ilgili tüm merak edilen konular bize danışılabilir. Kartal – Pendik – Maltepe – Tuzla gibi Anadolu yakası ilçelerinin neredeyse her semtinde ikamet eden herkes çocukları ya da kendileri için bizimle iletişim kurabilirler. Orta öğretim özel ders öğretmenleri Yakacık semtinin yakınlarında ikamet ettiklerinden zaman, derse yetişememe veya geç kalma gibi sorunlar yaşanmaz. Evde özel ders almak Yakacık bölgesinde ve yakınlarındaki her yerde bulunan orta öğretim öğrencilerinden gelir.

Orta öğretim özel ders veren öğretmenler Yakacık hakkında bilgi alarak ders almaya karar veren tüm öğrenciler için hangi dersten takviye almak istiyorlarsa ona göre bir program oluşturulur. Bu program oluşturulurken öğrencinin müsait olduğu saatler ve haftanın hangi günleri özel ders alacağı da dikkat alınır. Yakacık orta öğretim özel ders veren öğretmenler anlaşmaya varılan gün ve saatte öğrencinin evinde olurlar. Bu durumda evden çıkmak zorunda kalmayan öğrenciler de zaman kaybı, yorgunluk gibi sorunlar yaşamamış olurlar.

Yakacık lise özel ders öğretmenleri çalıştırdıkları öğrencilerin ders yılı içinde aldıkları derslere destek vermenin yanı sıra yıl içinde girecekleri sınavlara çalışmaları konusunda da yardımcı olurlar. Yakacık civarında yaşayan tüm öğrenciler ve öğrenci velileri oturdukları bölgeye yakın bir yerlerde bulunan öğretmen ya da öğretmenlere ulaşmak isterler. Bundaki haklı sebepleri özel dersin evde alınmak istenmesi, başka bir yere gidip ders alırken yolda zaman kaybı gibi bir durumun yaşanmamasıdır. Lise özel ders öğretmenleri Yakacık arayışlarının sonunda bize ulaşılırsa alanında deneyim sahibi ve uzman olan öğretmenlerimizi lise düzeyindeki öğrencilere ders vermek üzere evlerine yönlendirebilmekteyiz.

Yakacık lise özel ders öğretmenleri ile etkileşime geçerek özel derse başlamak demek aynı zamanda bir yandan lisenin sonunda girilecek olan üniversiteye geçiş sınavındaki başarıya da katkı sağlamak demektir. Lise özel ders öğretmenleri Yakacık ve diğer ilçelerden ders verdikleri tüm öğrencilerin derslerine destek olmanın yanı sıra test çözümlerine de ağırlık verirler. Kişiye özel yapılan programlarda öğrencinin başarı durumu, derslere olan ilgisi ve ilgisizliği gibi pek çok nokta da göz önünde bulundurulur.

Yakacık KPSS özel ders öğretmenleri devletin çeşitli kurumlarında çalışmak gibi bir kariyer planı olan kişiler tarafından yapılan sorgulardır. Devlet tarafından pek çok kamu kurumunda görev verilmek üzere her yıl düzenli olmak kaydıyla Kamu Personeli Seçme Sınavı yani KPSS düzenlenir. KPSS’ye giriş şartları da yine devlet tarafından belirlenerek adaylara açıklanır. Başvuru sürecinde adaylardan bazı şartları yerine getirmeleri istenir. Mezuniyet, istenen belgeler ve diğer tüm şartları yerine getirebilecek olan kişiler KPSS başvurusu yaparlar. Tam da bu dönemde KPSS özel ders öğretmenleri Yakacık ve diğer yerler için devreye girer. Çünkü sınava girecek olanların destek alması gerekebilir.

Yakacık KPSS özel ders öğretmenleri KPSS sınavına girmek isteyen öğrencileri düzenli bir şekilde ders çalıştırarak başarı kazanmaları için çaba harcarlar. KPSS özel ders öğretmenleri Yakacık ikamet bölgesi olan, Kartal’da oturan herkese de diğer Anadolu yakası ilçelerinde olduğu gibi istedikleri yerde ders verebilir. Evde KPSS birebir özel ders talepleri bu sınava hazırlananlar tarafından gelen en yoğun talepler arasında yer alır.

Yakacık üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri ile ilgili bir araştırma içinde olan veliler irtibata geçecekleri eğitmenlerin çocuklarını en iyi şekilde üniversite sınavına hazırlamasını isterler. Öğretmenlerin çocuklarla iletişimi de bu noktada önemlidir. Üniversite düzeyinde öğrenciler bir yandan ders çalışmak durumundayken; diğer yandan arkadaşlarıyla etkileşimde olmak, sosyalleşmek, eğlenmek de isterler. Bu durumda motivasyon eksikliği, kendini derslere verememe, dikkat dağınıklığı gibi sorunlar yaşanması muhtemeldir. Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Yakacık yakınlarında ve bu bölgede ikamet eden tüm öğrencilerin evde ders almasını sağlarlar.

Yakacık üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri evlere giderek ders verdiğinde öğrencilerin dışarı çıkmasının önüne geçilmiş olur. Kendi evlerinde ders almanın rahatlığını yaşayan gençler aynı zamanda ders alacakları öğretmenlerle anlaşmak, iyi bir iletişim de kurmak isterler. Yakacık üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri gençlerin dilinden anlayan, onlarla etkili bir iletişim kurarak derslere olan ilgisini artırmaya da çaba harcayan eğitimcilerdir.

Yakacık grup özel ders veren öğretmenler, birebir özel ders almak istemeyen, oluşturulan sınıflara dahil olarak derslerini takviye etmek isteyen öğrencilere de yardımcı olmaktadır. Oluşturulan sınıflarda yer almak ve grup içinde ders almak isteyen öğrencilerin genellikle rekabet duyguları gelişmiştir. Bazı öğrenciler aldıkları birebir özel dersler ile daha başarılı olurken, bazıları da Yakacık grup özel ders veren öğretmenler talebinde bulunarak sınıflara dahil olarak ders çalışmak isterler.

Yakacık grup özel ders veren öğretmenler tarafından oluşturulacak olan sınıflarda elbette bazı kriterlere dikkat edilir. Bunların başında öğrencilerin başarı düzeylerine göre grupların oluşturulması gelir. Bundaki en büyük amaç derslerin veriminin artırılarak hızlı bir şekilde ilerleme kaydedilmesinin sağlanmasıdır. Ayrıca isteyen öğrenciler ve aileleri kendi oluşturdukları gruplara grup özel ders veren öğretmenler Yakacık civarında nerededir diye sorguladıklarında da bize ulaşabilirler. Bizimle ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri grup özel ders almak için iletişime geçebileceği gibi KPSS hazırlık özel ders Yakacık için de ulaşılabilir.

Yakacık evde özel ders almak isteyenlerin odak noktası olan bölgelerden biridir. Yakacık ile Kartal’ın arasındaki mesafenin yürüme uzaklığında olmaması, Kartal’a gitmek için tolu taşıma aracının ya da özel aracın kullanılmasının gerekmesi Yakacık’ta oturanların Yakacık evde özel ders almak konusuna yoğunlaşmasını sağlar. Çünkü bu bölgede oturanlar genellikle Kartal civarından bir özel öğretmenden ders almak isterler. Özel derslerin evde alınmasın bazı avantajları vardır. Bunların başında alışkın olunan ev ortamında ders almanın rahatlığı gelir.

Yakacık evde özel ders almak isteyen öğrenciler olduğu gibi aynı zamanda aileleridir. Aileler çocuklarının rahatı için haklı olarak özel ders öğretmenlerinin evlerine gelerek çocuklarını çalıştırmasını talep ederler. Böylece çocuklar evden çıkarak trafikte kalmamış, ders giderken zaman kaybetmemiş, yorulmamış, dikkati dağılmamış olurlar. Yakacık evde özel ders almak demek özel ders öğretmeninin öğrencinin evine anlaşmaya varılan günde ve saatte giderek derslere başlaması demektir. Evde özel ders almak Yakacık ve diğer Kartal semtlerinden isteniyorsa bize ulaşılabilir. Deneyimli öğretmenlerimiz ilköğretimden KPSS hazırlığı yapanlara kadar evde özel ders vermektedirler.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.