Maltepe Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
Maltepe, İstanbul – Anadolu yakasının deniz kenarındaki ilçelerinden biridir. D – 100 Karayolu’nun deniz kenarında ve yolun üst tarafından da yerleşimlerin yoğun olduğu Maltepe birebir özel ders almak isteyenlerin de çok olduğu ilçelerdendir. İlköğretim, ortaöğretim, üniversite ve KPSS hazırlık alanlarında birebir özel ders Maltepe ile ilgili sorguların yanı sıra civar ilçeler olan Kartal ve Kadıköy ile ilgili de sorgular sıklıkla yapılmaktadır.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

Maltepe, İstanbul – Anadolu yakasının deniz kenarındaki ilçelerinden biridir. D – 100 Karayolu’nun deniz kenarında ve yolun üst tarafından da yerleşimlerin yoğun olduğu Maltepe birebir özel ders almak isteyenlerin de çok olduğu ilçelerdendir. İlköğretim, ortaöğretim, üniversite ve KPSS hazırlık alanlarında birebir özel ders Maltepe ile ilgili sorguların yanı sıra civar ilçeler olan Kartal ve Kadıköy ile ilgili de sorgular sıklıkla yapılmaktadır. Talep sahiplerinin geneli birebir özel dersleri kendi evlerinde almak isterler. Öğrencilerin de, velilerinin de istekleri genellikle bu yöndedir. Özel derslerin öğrencilerin evlerinde veriliyor olmasının bazı avantajları vardır. Bu avantajların başında yol sorunu olmaması gelir. Maltepe özel birebir ders evde verildiği takdirde ayrıca öğrencinin zaman kaybı önlenmiş, yaşanacak olası bir dikkat kaybı engellenmiş olur.

Birebir özel ders Maltepe civarından alınmak istendiği takdirde bize ulaşılabilir. Eğitimci kadromuz oldukça geniş olup her sınıftaki ve başarı düzeyindeki öğrenciye birebir özel ders verecek olan öğretmenlerimiz mevcuttur. Maltepe birebir özel ders almak gibi bir isteği olan herkesin bu derslerden beklentileri hemen hemen aynıdır. Birebir özel dersler ile öğrencilerin müfredat dahilindeki derslerine, rutin sınavlarına destek sağlanması beklenir. Aynı zamanda yıl test çözme alışkanlığının ve yeteneğinin kazandırılması da özel derslerin kapsamındadır. İstanbul’un Anadolu yakası ilçelerinin hepsinden bize ulaşıldığı takdirde uzman eğitimci kadromuzla öğrencilerin başarısına katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Maltepe İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Maltepe’de birebir özel ders veren yerler hakkında bilgi almak isteyen kişiler bu konudaki araştırmalarını yakın çevrelerinin yanı sıra internete ortamında da yaparlar. Bu ilçeden ve civar ilçelerden yapılan internetten ya da çevredeki araştırmaların pek çoğunda bize ulaşmanız mümkündür. Geniş öğretmen kadromuz sayesinde öğrenci kapasitemizi giderek artırmaktayız. Bu nedenle Maltepe de dahil olmak üzere Anadolu yakasının birçok ilçesindeki kişiler yakın çevrelerinin referans olmasıyla bize ulaşırlar. İnternet sorgularında da birebir özel ders veren yerler Maltepe genelinde neresi olduğunu merak edenler bize ulaşmaktadırlar.

İster ilköğretim öğrencisi olsun, ister KPSS’ye hazırlanan bir yetişkin olsun Maltepe birebir özel ders alacak olan herkesin ortak isteklerinin başında ders verecek öğretmenin alanında uzman ve deneyimli olması gelir. Ayrıca hangi düzeyde öğrenci olursa olsun öğretmenle kurulacak olan iletişimde başarılı olmak da ister. Çünkü birebir özel ders veren yerler sorgusu sonucunda ulaşılan eğitimciyle ilk kez tanışılacaktır. Bu nedenle doğru ve sıcak bir iletişim kurmak öğrenciler ve aileleri için önemlidir.

Kartal, Pendik gibi ilçeler için olduğu gibi Maltepe ilköğretim özel ders öğretmenleri için de çocukların anne – babaları araştırma yaparlar. Ebeveynlerin çocuklarına ders verecek öğretmenin kendi evlerine gelmesi gibi haklı bir isteği olur. Bu istek çocuklarının kendi ev ortamlarında daha rahat olmasından ve yolda zaman kaybetmek istememekten kaynaklanır. Bünyemizde bulunan ilköğretim özel ders öğretmenleri Maltepe ilçesinden ulaşan tüm taleplerde öğrencinin evinde ders verebilmektedirler. Böylece öğrenciler hafta içine okuldan arta kalan zamanlarında ya da hafta sonu günlerde dersleri için takviye alabilir, yazılı ve sözlü sınavlarına bir öğretmenle birlikte çalışma imkanı bulurlar.

İlköğretim özel ders öğretmenleri Maltepe ilçesinin Küçükyalı, Aydınevler, Zümrütevler, Adatepe gibi pek çok semtinde öğrencilere istek halinde kendi evlerinde ders vermektedir. İlköğretim öğrencilerinin, öğretmenleri ile kurdukları iletişimin derslere olan ilgilerine de yansıdığı bilinir. Anne babaların aklındaki en önemli konulardan biri özel ders öğretmenleri ile çocuklarının arasında kurulacak olan iletişimdir. Deneyimli öğretmenlerimiz alanlarında uzman olmalarının yanında ayrıca çocuk psikolojisinden de anladıklarından bu konuda hiçbir problem yaşanmaz.

Maltepe orta öğretim özel ders öğretmenleri arayanlar ister devlet okullarında, ister özel okullarda eğitim görüyor olsunlar bize ulaşabilirler. Müfredat kapsamındaki tüm derslerde uzman olan orta öğretim özel ders öğretmenleri Maltepe ve Anadolu yakası ilçelerinin tamamından ulaşan kişilere yardımcı olmaktadır. Lise düzeyindeki okullarda öğrenci olan herkes eksik olduğu derslerden özel ders takviyesi alabilir.

Ortaöğretim özel ders öğretmenleri Maltepe ilçesindeki ve yakın ilçelerdeki her bölgede evde özel ders vermektedirler. Özel ders alacak orta öğretim öğrencilerini talepleri her ne kadar Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi derslerle ilgili olsa da Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya gibi branşlardaki öğretmenlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca Maltepe orta öğretim özel ders öğretmenleri arayanların yabancı dil dersi almak istemeleri halinde de yardımcı olabilmekteyiz. İngilizce birebir özel ders ve Almanca birebir özel ders veren öğretmenler de bünyemizdedir. Maltepe’de özel yabancı dil dersi almak isteyenler de bize ulaşabilirler. Ayrıca yakın ilçelerden gelen yabancı dil özel ders taleplerini de öğrencinin evinde ders vermek suretiyle karşılayabilmekteyiz.

Maltepe lise özel ders öğretmenleri ile ilgili bu ilçe civarında yapılan tüm aramalarınız cevap olacak eğitimci kadromuzun bulunduğunu bir kez daha belirtmek isteriz. İlköğretimi bitirerek lise hayatına başlayan öğrencilerin büyük bir çoğunluğu bu dönemde psikolojik olarak bir bocalama yaşar. Bu durum derslerine de yansıyabilir. Lise özel ders öğretmenleri Maltepe ilçesinde derslerinden geri kalmış olan öğrencilerin yanı sıra, derslerinde oldukça başarılı olan ve lisenin sonunda gireceği üniversite sınavında başarı elde etmek isteyen öğrencilere de verilir.

Lise özel ders öğretmenleri Maltepe genelindeki her semt ve mahallede oturan öğrencilerin evlerinde ders verebilmektedir. Lisede okuyanların bu yolun sonundaki üniversiteye giriş sınavında başarı sağlayabilmeleri için aslında liseye başladıkları ilk yıldan itibaren ekstra ders almaları gerekebilir. Okuldaki derslerin sürekli olarak deneyimli bir profesyonel eşliğinde tekrar edilmesi, test çözümleri ile derslerin desteklenmesi, geçmiş konuların tekrarının yanı sıra gelecek konulara önceden hazırlanmak şeklinde ilerleyen Maltepe lise özel ders öğretmenleri yardımıyla sınavlarda başarıya katkı sağlar.

Maltepe KPSS özel ders öğretmenleri arayanlar da bu bölgeden ve Anadolu yakasının her bölgesinden bize ulaşmaları halinde istedikleri alandaki uzmanla görüşebilirler. Maltepe birebir özel ders hangi alanda ve hangi derste alınmak istenirse istensin geniş eğitimci kadromuzda mutlaka bu talebi karşılayacak öğretmenimiz vardır. Devlet kurumlarındaki kadrolarda yer bulmak isteyen lise ve üniversite mezunlarının KPSS kısa adıyla anılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girerek başarılı olması gerekir. Liseden mezun olduktan sonra da, üniversite mezunları için de KPSS özel ders öğretmenleri Maltepe bizim aracılığımızla her ders için yardımcı olabilmektedir.

Her yıl düzenlenen KPSS’de başarılı olma şartlar devlet tarafından lise ve üniversite mezunları için ayrı ayrı olmak üzere açıklanır. Diğer şartları yerine getiren kişilerin girecekleri sınavda belirtilen puan türlerinden almaları gerekir. Maltepe KPSS özel ders öğretmenleri nerede bulacağı ile ilgili bilgisi olmayan kişilere kendi ev ortamlarında ders verilir.

Maltepe üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri liseyi bitirecek olan veya lise mezunu olup da üniversite sınavına girecek olan tüm öğrencilere ders takviyesi yapabilmektedir. Eksik olunan derslerde konuların detaylı anlatımı, konu tekrarları ve yoğun test çözümleri Maltepe birebir özel ders veren öğretmenler tarafından düzenlenen programlar kapsamındadır. Kişilerin yaşamlarının en önemli sınavlarından biri olan üniversiteye giriş sınavına hazırlık orta öğretimin başından hatta öncesinden itibaren alınan takviye derslerle sağlanabilir. Evde birebir özel ders Maltepe ve diğer civar ilçelerde deneyimli öğretmenler tarafından verilir.

Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Maltepe ve Kartal gibi ilçelerde sıkça aratılır. Deneyimli bir ya da birden fazla öğretmenden üniversite giriş sınavı için birebir özel ders almak isteyenler bizim aracılığımızla deneyimli eğitimcilerden ders alma şansına sahiptir. Her alandan öğretmene ulaşma şansınız bulunmaktadır. Sayısal, eşit ağırlık ve sözel derslerin tamamından üniversite hazırlık birebir özel ders alabilecekleri öğretmenlerle görüşebilirler.

Maltepe grup özel ders veren öğretmenler ister Maltepe’de, ister yakın diğer ilçelerden herhangi birinde aranıyor olsun vize ulaşanların bu yönlü taleplerini de karşılayabilmekteyiz. Bazı öğrenciler birebir özel ders almayı tercih ederken, grup çalışmalarında daha etkin olan öğrenciler de bulunur. Grup içinde ders almak bazı kişilerde rekabet duygusunu tetikler ve daha başarılı olmasını sağlar. Grup özel ders veren öğretmenler Maltepe arayışlarının nedeni de budur. İstanbul’un Anadolu bölümündeki her ilçeden bize ulaşabilirsiniz.

Grup özel ders veren öğretmenler Maltepe bölgesinde oturan kişilerin oluşturacakları kendi gruplarını kabul edebilmektedirler. Ayrıca eğitimciler tarafından, öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda oluşturulan gruplara katılmak da mümkündür. Grup özel derslere katılanların öncelikle aynı sınıfta olması, daha sonra da birbirine yakın başarı düzeyinde olması gerekir. Başarı düzeyi tespitleri öğretmenler tarafından belirlenerek oluşturulan gruplarda verim oranları da oldukça yüksektir. Grup çalışmaları öğrencilerin derslere katılım oranının artmasını, rekabetten gelen ders çalışma isteklerinin ve dozunda hırslarının yükselişe geçmesini sağlar.

Maltepe evde özel ders almak isteyen kişilerin taleplerinin hayli yoğun olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. Bunun nedeni Maltepe’de konut yerleşimlerinin çok olmasıdır. Kalabalık İstanbul ilçelerinden olan Maltepe’de öğrencilerin sayısı da bu doğrultuda çoktur. Evde özel ders almak Maltepe civarından ve Kartal, Pendik, Tuzla gibi birçok ilçe için karşılanabilen taleplerdendir. Evinin konforunda ve alıştığı çalışma masasında ders çalışmak isteyen öğrencilerin hangi sınıfta oldukları fark etmez. Çünkü bünyemizde her sınıf ve her branş için eğitimci bulunmaktadır.

Maltepe evde özel ders almak isteyenler genellikle ilköğretim öğrencileri olarak tahmin edilse de aslında orta öğretim, yükseköğretim öğrencilerinin büyük bir çoğunluğu da bir öğretmenden evlerinde ders almak ister. Hatta KPSS’ye hazırlık birebir özel ders alacak olanlar da bu dersleri kendi evlerinde olmasını isterler. Evde özel ders almak Maltepe ilçesinin kalabalığı ve o bölgedeki trafik yoğunluğu göz önünde bulundurulursa çok anlaşılabilir bir istek olduğu anlaşılabilir.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.