Kartal Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
İstanbul’un kalabalık ilçelerinden olan Kartal birebir özel ders almak isteyen kişilerin de yoğun olduğu yerlerdendir. Birebir şekilde özel ders almak için öğretmen arayışında olan öğrenciler ve veliler için ulaşacakları öğretmende aradıkları bazı kriterler vardır. Evde birebir özel ders alacak olanlar öncelikle karşılıklı güven tesis etmek isterler.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden olan Kartal birebir özel ders almak isteyen kişilerin de yoğun olduğu yerlerdendir. Birebir şekilde özel ders almak için öğretmen arayışında olan öğrenciler ve veliler için ulaşacakları öğretmende aradıkları bazı kriterler vardır. Evde birebir özel ders alacak olanlar öncelikle karşılıklı güven tesis etmek isterler. Ayrıca hangi dersten destek ve takviye alınmak isteniyorsa öğretmenin bu alandaki deneyimi de önemlidir. Kartal ilçesinde ve İstanbul – Anadolu yakasının diğer ilçelerinden gelen her türlü birebir özel ders talepleri tarafımızdan karşılanır. İlköğretim birebir özel ders, ortaöğretim birebir özel ders gibi tüm sorgulara cevap olmakla beraber, üniversiteye hazırlık döneminde özel ders almak ve KPSS sınavına bir uzmandan yardım alarak hazırlanmak isteyenlere yardımcı olabilmekteyiz.

Birebir özel ders Kartal ilçesinden olduğu gibi aslında tüm İstanbul genelinden özellikle son dönemlerde yoğun olarak rağbet görmektedir. Derslerde başarılı olmak bazen sınav dönemlerinde başarılı olmaya yetmeyebilir. Sınav heyecanı, özgüven yetersizliği, dikkat eksikliği gibi nedenler sınav dönemlerinde öğrencilerin özel ders almalarını gerektirebilir. Özellikle ilköğretim çağında olan öğrencilerin aileleri birebir özel ders veren öğretmen arayışına girerler. Ders alınacak öğretmenin eve gelmesinin istenmesi de seçenekler arasındadır. Öğrencinin evden çıkıp bir başka yere giderek yorulmadığı, kendi ev ortamında aldığı birebir derslerde verim oldukça yüksektir. Kartal ve diğer yakın ilçelerden gelen bütün birebir özel ders taleplerini her branş ve her düzey için karşılayabilmekteyiz. Ayrıca Kartal yabancı dil birebir özel ders talepleri için de bizimle iletişime geçilebilir.

Kartal İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Kartal’da birebir özel ders veren yerler ve öğretmenlerin nerelerde olduğu bu ilçede ve civar ilçelerde oturanlar tarafından merak edilir. Kartal, Anadolu yakasının merkez ilçeleri arasındadır. Bu nedenle yakınlardaki tüm ilçelerden birebir özel ders veren öğretmenler ile ilgili arayışlar bu ilçeye dair de yapılır. Çocuklarına özel ders aldırmak isteyen ebeveynler ilkokul ya da ortaöğretim dersleri aldıracak olsalar da, üniversiteye hazırlık için ders aldıracak olsalar da öğretmenlerin uzmanlığının yüksek olmasını isterler.

Yakın çevrelerinde ve interneti kullanarak yapılan tüm sorgularda öğretmenlerin hangi eğitimleri aldıkları, uzmanlık alanlarının neler olduğu sorgulanır. Ayrıca öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim de birebir özel dersler için çok önemlidir. Birebir özel ders veren yerler Kartal araştırması yapanların aklında olan diğer konulardan biri de budur. Özellikle ilköğretim düzeyindeki çocuklar öğretmenleriyle ayrı bir bağ kurarlar. Sevdikleri ve kendilerine yakın hissettikleri öğretmeni can kulağıyla dinleyip, dediklerini yapmaya özen gösterirler.

Kartal ilköğretim özel ders öğretmenleri nerede bulabileceğini düşünenler bu araştırmalarını internette yapmaları halinde bizimle iletişime geçerlerse sınıf öğretmenlerimizin ve diğer tüm branş öğretmenlerimizin desteğiyle kendilerine destek verebilmekteyiz. Çocukları için hep en iyisini isteyen anne babalar özel ders için tanışacakları ve anlaşma sağlayacakları öğretmenin de alanında en iyiler arasında olmasını ister. Birebir özel ders ilköğretim içinde ya da daha yüksek sınıflar için de olsa güven önemlidir. Aileler öğretmenlere güvenerek çocuklarının başarısına gerçekten katkı sağlayacağını bilmek isterler.

Bu nedenle ilköğretim özel ders öğretmenleri Kartal ve diğer her yerde deneyimli ve uzman olması istenir. Bünyemizde bulunan ve birlikte çalıştığımız tüm öğretmenler kendi uzmanlık alanlarında birebir özel ders vermekte olup, ayrıca İngilizce birebir özel ders Kartal, Almanca birebir özel ders gibi tüm aramalara da cevap olmaktayız. Anadolu yakasının tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kartal orta öğretim özel ders öğretmenleri bu ilçede ve Pendik, Maltepe ve Tuzla gibi ilçelerde bulunan tüm öğrencilere yardımcı olabilmektedir. İster devlet okulunda, ister özel okullarda eğitim görüyor olsun lise düzeyinde her okulda okuyan öğrencilere istedikleri her branşta birebir özel ders Kartal ilçesi dahilinde ve civar ilçelerde verilebilmektedir. Orta öğretime geçmek bir öğrenci için hayli zor bir süreçtir. Derslerinde başarılı olsa dahi adaptasyon sürecinde zorlanan pek çok öğrencide bu durum dersler de yansır. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için öğrencilerin okul döneminin başlangıcından itibaren ders desteği almaları doğru bir yol olur.

Orta öğretim özel ders öğretmenleri Kartal civarındaki adreslerde öğrencilerin kendi evlerinde ders verebilmektedir. Kartal özel ders öğretmenleri ile iletişime geçilerek öğrencinin gördüğü derslerde takviye alması sağlanır. Böylece bir yandan derslerin tekrarı yapılırken, bir yandan da sınav dönemlerine daha hazırlıklı olunması sağlanmış olur. Orta öğretim birebir özel ders almak ayrıca üniversiteye giriş sınavında da yardımcı olacaktır.

Lise düzeyinde olan öğrencilerin örgün ya da uzaktan eğitim alıyor olmaları fark etmeksizin özel ders almaları gerekir. Üniversite sınavı maratonuna dahil olan öğrenciler lisenin ilk yılından itibaren gerekli desteği alırlarsa sınavdaki başarı oranları da artar. Kartal lise özel ders öğretmenleri bünyemizde her branştan bulunmakta olup, tüm öğretmenler kendi alanlarının uzmanlarıdır. Ayrıca yabancı dil desteği almak isteyen lise öğrencilerinin Kartal lise yabancı dil öğretmenleri ile ilgili aramaları da bizimle görüşmeleri halinde neticeye ulaşır.

Lise özel ders öğretmenleri Kartal civarında diğer tüm sınıflar için olduğu gibi lisede okuyan tüm öğrencilere yardımcı olur. Lise öğrencilerinin tüm müfredat derslerine takviye niteliğindeki bu özel dersler o yılın derslerinin düzenli olarak tekrar edilmesinin yanı sıra yıl içindeki tüm sınavlara birebir çalışma şeklinde ilerler. Doğru olan bir lise öğrencisinin, liseye başladığı ilk yıldan itibaren düzenli olarak lise dersleri birebir özel ders almasıdır. Bunun yararı üniversite sınavında görülecek olup, ayrıca sınava yakın dönemlerdeki stresin azalmasına da destek sağlar.

Kartal birebir özel ders ile ilgili tüm sorgulara karşılık verebiliyor olduğumuzu belirtmiştik. Bu sorgulara Kartal KPSS özel ders öğretmenleri de dahildir. Kartal, Soğanlık, Yakacık, Pendik, Maltepe, Tuzla, Kurtköy gibi ilçelerden gelen özel ders öğretmeni taleplerine cevap verecek uzman kadromuz bulunmaktadır. Üstelik öğrencinin hangi sınıfta olduğu ve hangi dersten destek almak istediği de önemli değildir. Devlet tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçe Sınavı olarak bilinen KPSS’ye girecek olanlar ortaöğretim ve yükseköğretim düzeyinde ders almak istediklerinde genellikle bu dersi evlerinde almak isterler.

KPSS özel ders öğretmenleri Kartal ilçesinde nerede bulunur diye merak edenlerin bize ulaşması yeterli olacaktır. Alacağınız KPSS birebir özel ders sırasında istediğiniz derslerde uzman olan öğretmenler sizleri çalıştırırken, bir yandan geçmiş yıllarda çıkan KPSS sorularındaki başarı düzeyiniz de ölçülür. Devlet kurumlarında çalışmak için gerekli diğer şartları yerine getirenler her yıl düzenlenen KPSS sınavına girerek sınanırlar. Her sınava özel olmak üzere belirtilen başarıyı gösteren kişiler kamu personeli olmaya hak kazanırlar.

Kartal üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri ile ilgili araştırma içine girenler başarısız oldukları derslerde özel ders takviyesi almak isterler. Birlikte çalıştığımız üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Kartal ve yakınlarındaki ilçelerden bize ulaşan kişilerle tanışarak anlaşmaları halinde evlerinde özel ders vermektedirler. Genellikle lise öğrencilerinin üniversiteye hazırlık birebir özel ders almak istediği düşünülse de; aslında liseden bir süre önce mezun olmuş, sınavlara gitmiş ancak başarı gösterememiş veya ilk kez girecek olanlar da özel ders taleplerinde bulunurlar.

Öğrencilerin liseye başlamalarından itibaren üzerlerinde üniversiteye giriş sınavı ile ilgili baskı oluşur. Bu baskı hem kendi hayalleri, hem ailelerin beklentileri ile birleşince üniversite sınavı pek çok öğrenci için büyük bir stres kaynağı haline gelir. Üniversiteye hazırlık özel ders almak için bir öğretmen arayışına giren bu kişiler ve aileleri genellikle evlerinde ders verilmesini isterler. Kartal evde birebir özel ders almak isteyenlerin çok olduğu ilçelerden biridir.

Kartal grup özel ders veren öğretmenler aranmasının nedeni bazı öğrencilerin tek başına olmaktan çok bir gruba dahil olduğunda daha çok başarılı olmasından kaynaklıdır. Uzman öğretmenlerimiz tarafından Kartal birebir özel ders veriliyor olmasının yanı sıra ayrıca gruplar halinde de ders verilebilmektedir. Bu grupla gelen gruplar Kartal ve civarından gelen taleplere göre şekillenmekte olup, öğrenciler tarafından oluşturulan gruplara özel ders de verilebilir. Pek çok uzmanla çalıştığımızdan dolayı sınıf ve alan sıkıntısı yoktur.

Ayrıca grup ders veren öğretmenler Kartal ilçesinden bize ulaşan kişileri değerlendirerek ayrı ayrı gruplar oluştururlar. Bu gruplar oluşturulurken öğrencilerin hangi sınıfta olduğu önemlidir. Öğrencilerin seviyeleri de öğretmenler tarafından tespit edilir ve grupların oluşturulması bu şartlara göre belirlenir. Kartal özel birebir ders yerine grup özel ders almak isteyenlerin ayrıca hangi derslerden destek almak istedikleri de grup oluşumunda önem taşır.

Kartal evde özel ders almak isteyen birçok öğrencinin olduğu İstanbul ilçelerindendir. Bunun nedeni Kartal’ın kalabalık ilçelerden olmasıdır. Öğrencilere evlerinde özel ders verilebilmektedir. Evde özel ders almanın elbette öğrenciler için çeşitli avantajları vardır. Bunlardan biri alışık oldukları ortamda özel öğretmenden ders almanın farklı bir ortama göre daha rahat olmasıdır. Öğrencilerin ortama adaptasyon sorunu böylece geride bırakılmış olur. Ayrıca evde özel ders almak Kartal ilçesi ve tüm diğer ilçeler için yolda zaman kaybetmeyi engellemek anlamına gelir.

İlköğretim, ortaöğretim, üniversiteye hazırlık ve KPSS sınavlarına hazırlık gibi alanların tamamındaki dersler için Kartal birebir özel ders verebilecek öğretmenlere bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. İlkokul öğrencisi de olsa, KPSS sınavına hazırlanan bir yetişkin de olsa herkes için kendi evinde ders almak birçok açıdan konfordur. Bu avantajdan siz de yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Birebir özel ders Kartal ilçesinde evde özel ders veren öğretmenler tarafından destek sağlanarak gerçekleştirilir.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.