Soğanlık Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
İstanbul – Anadolu yakasının Kartal ilçesine bağlı olan Soğanlık birebir özel ders taleplerinin yoğun olarak geldiği yerlerdendir. Bunun nedeni Soğanlık’ın konut yerleşimleri açısından kalabalık bölgelerden olmasıdır. Çocuklarının birebir özel ders almasını isteyen veliler veya özel ders alacak olan öğrenciler tanışacakları öğretmenlerde bazı noktaları önemserler. Bunların başında velilerin güven kaygısı gelir.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

İstanbul – Anadolu yakasının Kartal ilçesine bağlı olan Soğanlık birebir özel ders taleplerinin yoğun olarak geldiği yerlerdendir. Bunun nedeni Soğanlık’ın konut yerleşimleri açısından kalabalık bölgelerden olmasıdır. Çocuklarının birebir özel ders almasını isteyen veliler veya özel ders alacak olan öğrenciler tanışacakları öğretmenlerde bazı noktaları önemserler. Bunların başında velilerin güven kaygısı gelir. Soğanlık birebir özel ders sorgusu sonucunda ulaştıkları eğitmenlere güvenmek istemeleri gelir. Her yeni tanışan kişiler arasında olduğu gibi bu iletişimde de güven sorunu akıllarda olur. Güven sorununun ortadan kalkması ders verecek olan öğretmenin deneyimlerinin ve alanında ne kadar uzman olduğunun öğrenilmesine bağlıdır.

Çocuklarını emanet edeceği öğretmenin alanında en iyisi olduğunu bilmek ve bu konuda güven duymak isteyen veliler birebir özel ders Soğanlık semtinden aldırmak istiyorlarsa kendilerine yakın bir yerde olan öğretmeni tercih ederler. Bunun nedeni öğretmenin evlerine kolaylıklar gidip gelebilmesidir. Soğanlık’ta özel ders veren öğretmen arayanlar aynı zamanda Kartal birebir özel ders araştırması da yaparlar. Kartal ve Soğanlık merkezinin arası oldukça yakın olduğundan ilköğretimden, ortaöğretime, üniversiteden KPSS’ye kadar tüm öğrencilere birebir özel ders verebilen her branştan öğretmen kadromuz bünyemizde bulunmaktadır. Evde birebir özel ders Soğanlık için de geçerli olmakla birlikte pek çok Anadolu yakası ilçesinde aynı hizmetimiz devam eder. Özellikle küçük yaştaki öğrencilerin evlerinden uzak bir yerde özel ders almasını tercih etmeyen anne babalar evde birebir özel ders Soğanlık bölgesinde kimler tarafından verildiğini ve bu öğretmenlere nereden ulaşıldığını merak ederler.

Soğanlık İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Soğanlık’ta birebir özel ders veren yerler hakkında araştırma yapan veliler veya öğrenciler bu araştırmalarını gerek tanıdıklar ve daha önce özel ders almış kişilere sormak, gerekse internette sorgulamak şeklinde yaparlar. Kartal ilçesine yakınlığı ile bilinen Soğanlık’ta ikamet edenler bu sorgularını hem bu bölgede, hem de Kartal, Pendik gibi ilçelerde gerçekleştirirler. Birebir özel ders veren yerler Soğanlık genelinde, Kartal’da, Pendik’te, Tuzla’da, Kurtköy’de ve yakınlardaki diğer ilçelerde araştırılıyorsa aslında bize ulaşmak oldukça kolaydır.

Birebir özel ders veren yerler Soğanlık semtinde ikamet edenler tarafından araştırıldığında bize ulaşılması halinde evlerinde özel ders veren öğretmen kadromuzla tanışmak mümkündür. Her yaştaki öğrenci ve sınıf için öğretmenlerimizin birebir özel ders almak isteyenlere yardımcı olduklarını belirtmek isteriz. Soğanlık birebir özel ders veren yerler çok fazla olmamakla birlikte eğitmen kadromuzda bulunan kişilerin tamam mesleğine gönül vermiş, branşında uzman ve deneyimli kişilerdir. İlköğretim ve ortaöğretim düzeyinde olan çocukların yanı sıra KPSS’ye girecek olan ve üniversiteye hazırlananlara da birebir özel ders verebilmekteyiz.

Soğanlık ilköğretim özel ders öğretmenleri Kartal ilçesinde bulunabileceği gibi Anadolu yakasının genelinden gelen başvuruları karşılıyor olmamızdan dolayı bize ulaşmak suretiyle de bulunabilir. İlköğretim öğrencilerinin derslerine takviye sağlanması, sınav dönemlerinde sınavlara çalıştırılması, günlük tekrarlar yapılarak derslerinin pekiştirilmesi amacıyla çalışan ilköğretim özel ders öğretmenleri Soğanlık semtinde de diğer ilçelerde odluğu gibi istek halinde öğrencinin evinde giderek yardımcı olmaktadır.

Soğanlık ilköğretim ders öğretmenleri ile öğrenciler arasındaki iletişimin önemli olduğunu bilen veliler çocuklarına ders çalıştıracak kişilerin aynı zamanda sıcakkanlı ve çocuk psikolojisinden anlayan kişiler olmasını da isterler. Birlikte çalıştığımız eğitmenlerin tamamına yakını pedagojik formasyon eğitimi almış olup çocuklarla iletişimde ve onları anlama konusunda başarılıdır. Ayrıca yabancı dilin henüz çocukken öğrenilmesinin farkında olan ebeveynlerin talebi üzerine ilköğretim yabancı dil özel ders öğretmenleri de bize ulaşılarak bulunabilmektedir. İlköğretim İngilizce özel ders veren öğretmenler ve Almanca birebir özel ders için de bize ulaşabilirsiniz. Birebir özel ders veren öğretmenler Soğanlık bölgesinin yanı sıra Anadolu yakasından pek çok bölgesinde oturan öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Soğanlık orta öğretim özel ders öğretmenleri lise ve dengi okullarda okuyan öğrenciler ve aileleri tarafından aranır. Orta öğretim öğrencilerinin örgün ya da uzaktan eğitim alıyor olmaları birebir özel ders almaları için fark etmemektedir. Orta öğretimde örgün eğitime devam eden öğrencilerin günlük ders tekrarları, yazılı ve sözlü sınavlara çalıştırılarak destek sağlanması, sınav dönemlerinde test çözümlerinin artırılarak pratik kazandırılması gibi programlar yapan orta öğretim özel ders öğretmenleri Soğanlık ve civarında oturan öğrencilerin evlerine giderek ders verebilmektedir.

Ortaöğretim düzeyinde uzaktan eğitim alan öğrencilerin de Soğanlık ortaöğretim özel ders veren öğretmenler sorgulamasını sıkça yaptığı görülür. Okulunu dışarıdan bitirmek gayretinde olan bu öğrencilerin büyük çoğunluğu birebir özel ders alma yoluna giderek müfredat derslerinden geri kalmama yoluna giderler. İstenen her ders için özel ders öğretmenleri Soğanlık ve diğer pek çok bölgede bize ulaşılarak bulunur ve tanışılabilir. Ortaöğretim öğrencilerinin özel ders almak istemesinin bir diğer amacı da üniversite sınavlarına daha hazırlıklı girmek ve bilgilerini sürekli taze tutmaktır.

Soğanlık lise ders öğretmenleri ile iletişim kurmak isteyenlerin öncelikli amacı her ne kadar yıl içinde devam eden lise dersleri için destek almak olsa da; aslında lise düzeyindeki her öğrencinin üniversite sınavına hazırlık sorumluluğu da başlamış demektir. Lisenin ilk yılından itibaren özel ders takviyesi alan ve kendisi de dersleri ile ilgili üzerine düşen görevleri yerine getiren öğrencilerin üniversite sınavlarında daha başarılı oldukları görülmektedir lise özel ders öğretmenleri Soğanlık semtinden arandığı takdirde hangi ders için takviye alınmak istenirse istensin bize ulaşılarak alınabilir.

Soğanlık lise özel ders öğretmenleri her öğrenci için özel olarak hazırladıkları çalışma programlarında devam eden derslerin tekrarlarla desteklenmesi, verilen ödevlerin düzenli olarak yapılmasının sağlanması, düzenli test çözme uygulamasına geçilmesi ya da devam edilmesi, ders yılı içindeki sınavlara çalışılması gibi esasları baz alırlar. Lise özel ders öğretmenleri Soğanlık bölgesinden de, diğer yerlerden de kendilerine ulaşan ve özel ders alacak olan tüm lise öğrencilerini ayrıca hazırladıkları programlar kapsamında üniversiteye giriş sınavına da çalıştırırlar. Sözel, sayısal ve eşit ağırlık öğrencilerinin tüm derslerinde uzman olan öğretmenlerimiz bünyemizdedir.

Soğanlık KPSS özel ders öğretmenleri ile ilgili araştırma içinde olan ve bu öğretmenlere nereden ulaşacağını bilemeyen kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Kamu Personeli Seçme Sınavı olarak bilinen KPSS her yıl devlet tarafından düzenlenerek pek çok kadroya personel alımı yapılır. Kariyer hedeflerinde kamuda çalışmak olan lise mezunları için olan sınavın yanı sıra üniversite mezunları içinde sınav yapılır. KPSS özel ders öğretmenleri Soğanlık – Kartal gibi Anadolu yakasında yerleşimin yoğun olduğu yerlerde öğrencilerin evlerine giderek özel ders vermektedirler.

Ders alınmak istenen her branş için öğretmenin, eğitimci kadromuzda yer aldığını bir kez daha tekrarlamak isteriz. Pendik, Kartal, Tuzla, Kurtköy, Soğanlık KPSS özel ders öğretmenleri ile ilgili çok arama yapılan bölgelerden olduğundan öğretmenlerimizin de yoğunlaştığı bölgeler buralardır. Aslında Anadolu yakası genelinde her ilçe ve semtten KPSS özel ders almak bize ulaşılarak sağlanabilir. KPPS’ye hazırlık özel ders alacaklara ister lise, ister üniversite düzeyinde her alanda ders verilebilmektedir.

Soğanlık üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri de bünyemizde bulunur. Lise öğrencilerinin, ailelerinin ve ikinci kez üniversite sınavına girerek eğitimine devam etmek isteyenlerin evlerinde özel ders alma konusundaki talepleri karşılanabilmektedir. Eğitimcilerimiz hangi alandan ve dersten özel ders alınmak istenirse istensin yardımcı olmaktadır. Liseye başlanan ilk yıldan itibaren üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri Soğanlık bölgesinde de aratılmaktadır.

Lise düzeyindeki öğrencilerin birebir özel ders alması halinde bir yandan devam eden derslerinden geri kalmamaları ve başarılı olmaları, bir yandan da üniversite sınavına en doğru ve verimli şekilde hazırlanmaları için kişiye özel ders programları oluşturulur. Soğanlık üniversiteye hazırlık özel ders öğretmenleri Soğanlık semtinin nüfus yoğunluğunun kalabalık olmasından dolayı zor bulunabilir. Ancak bize ulaşılırsa branş ve zaman konusunda sıkıntı yaşanmaz. Öğretmenlerimiz özel ders saatlerini öğrencinin uygunluk durumuna ayarlayabilmektedirler.

Soğanlık grup özel ders veren öğretmenler aramaları da birebir özel ders veren öğretmenler ile ilgili yapılan aramalar kadar çoktur. Bunun nedeni bazı öğrencilerin birebir dersler yerine grup özel dersleri tercih etmesidir. Grup derslere katılan öğrenciler aynı düzeyde oldukları diğer öğrencilerle bir arada olurlar. Grup özel ders veren öğretmenler Soğanlık bölgesinde birbirine yakın oturan kişilerden gruplar oluşturdukları gibi, grup halinde başvuran tüm sınıflardan öğrencilere de ders verebilir. KPSS grup özel ders almak isteyen kişilere de bu doğrultuda sınava girecekleri alanlar baz alınarak özel programalar oluşturularak destek sağlanır.

Soğanlık grup özel ders veren öğretmenler ile ilgili bilgi almak ya da bu eğitimcilerle tanışarak özel ders almak için bizimle iletişime geçilebilir. Grup ders almak için öğrencinin hangi sınıfa gittiği fark etmez. Oluşturulacak olan gruplarda aynı sınıfta bulunan ve başarı düzeyleri aynı olan öğrenciler bir araya getirilir. Kartal grup özel ders veren öğretmenler ile ilgili tüm arayışlara da eğitimci kadromuz sayesinde çözüm olabilmekteyiz.

Soğanlık evde özel ders almak isteyenlerin bu isteklerinde çeşitli nedenler öne çıkar. İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin aileleri genellikle çocuklarının kendi evlerinde birebir özel ders almasından yanadır. Bu sayede hem öğrenciler evlerinden farklı bir yere giderken yorulmamış, toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmemiş olurlar, hem de çevresel etkilerden dolayı dikkat dağınıklığı yaşamazlar. Evde özel ders almak Soğanlık civarında oturanlar tarafından isteniyorsa Anadolu yakasındaki pek çok bölge gibi bu bölgede de eğitimcilerimiz tarafından bu konuda yardımcı olunmaktadır.

Soğanlık evde özel ders almak isteyen yetişkinlerin de çok olduğu yerler arasındadır. Çalışan ve aynı zamanda KPSS’ye hazırlanan kişiler, lise öğrencisi olan ve okuldan artakalan zamanında yoğun olarak üniversiteye hazırlanan öğrenciler için evlerinden başka bir yerde ders almak zaman kaybına yol açar. Bu nedenle evde özel ders almak Soğanlık ile ilgili de yoğun olarak aldığımız taleplerdendir. İlköğretim ve ortaöğretim seviyesindeki her öğrenciye evde birebir özel ders Anadolu yakası genelinde verilmektedir.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.