Pendik Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
Pendik birebir özel ders taleplerinin çok olduğu ilçede her sınıftan öğrencinin bu talepleri karşılanmaktadır. İlköğretim, ortaöğretim ve üniversite düzeyinde öğrencilerin almak istedikleri birebir özel ders Pendik genelinde alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından karşılanır.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

Pendik, İstanbul Anadolu yakasının kalabalık ilçelerinden biridir. Nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bu ilçede konut yerleşimleri, iş yerlerinden daha fazladır. Hal böyle olunca öğrencilerin sayısı da oldukça fazladır. Pendik birebir özel ders taleplerinin çok olduğu ilçede her sınıftan öğrencinin bu talepleri karşılanmaktadır. İlköğretim, ortaöğretim ve üniversite düzeyinde öğrencilerin almak istedikleri birebir özel ders Pendik genelinde alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından karşılanır. Genellikle herkesin talebi bulunduğu ilçeye yakın olan öğretmenlerden birebir özel ders almaktır. Bundaki amaç uzak ilçelere giderek yolda zaman geçirmemek, zaman kaybı yaşamamak ve yorulmamaktır.

Pendik İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Pendik’te birebir özel ders almak için öncelikle öğrenci hangi sınıftaysa o sınıfın konularında uzman olan bir öğretmenle tanışması gerekir. Bunun sağlanması için de Pendik’te birebir özel ders veren yerler araştırması yapılır. Bu araştırma yakın çevreden yapılabildiği gibi günümüz çağında internetten de gerçekleştirilir. Birebir özel ders veren yerler sorgusuyla deneyimli öğretmenlere ulaşmak isteyenler için bazı kriterler önemlidir. Bu kriterlerin başında öğrencinin almak istediği ders konuları hakkında öğretmenin bilgisi ve deneyiminin olması gelir. Ayrıca öğrencinin ve öğretmenin frekanslarının tutması da çok önemlidir. Öğrenciler yaşları kaç olursa olsun genellikle kendilerini anlayan, ders dışında sohbet de edebilecekleri kişilerden özel ders almak isterler. Özel ders veren öğretmenin güler yüzlü olması, sert mizaçlı olmaması gibi noktalar da önemlidir. Birebir özel ders veren yerler Pendik ilçesinde ve civardaki tüm ilçelerde nerededir diye arayan kişilerin neredeyse hepsinin aklı bu noktalara da vardır. Tüm bu beklentilerin karşılanıyor olması alınan özel dersin verimli olmasını da sağlar.

Pendik ilköğretim özel ders öğretmenleri arayan anne babalar aslında ders verecek olan öğretmende aranan bir diğer özellik de uzmanlığın yanı sıra güvendir. Evlerine gelecek ve çocuklarına ders verecek olan öğretmenin elbette ki; alanında deneyimli olması gerekir. Ancak ebeveynler bu öğretmene güvenmek de isterler. Bu güven ortamı ancak anne baba ile öğretmenler bir araya gelince edilecek olan sohbetle tesis edilir.

İlköğretim özel ders öğretmenleri Pendik civarında genellikle Matematik, Türkçe, İngilizce ve Fen Bilgisi dersleri için aranır. Sosyal Bilgiler özel ders veren öğretmenlerin de arandığı görülür. Ayrıca bazı ilköğretim okullarında İngilizce’nin yanı sıra farklı yabancı dil eğitimleri de verilir. İlköğretim müfredat konuları ile ilgili özel dersler için arayabileceğiniz gibi, İngilizce, Almanca, Fransızca yabancı dil dersleri için de bize ulaşabilirsiniz. Öğretmen kadromuz oldukça geniş olup kendini mesleğine adamış sınıf öğretmenleri de bu kadroda yer almaktadır. Anadolu yakasının Pendik civarındaki ilçelerinden Pendik İlköğretim özel ders veren öğretmenler için bize ulaşabilirsiniz.

Pendik ortaöğretim özel ders öğretmenleri devlet okullarında veya özel okullarda eğitim gören öğrenciler tarafından aratılır. Anadolu yakasının deniz kenarı ilçelerinden olan Pendik’ten gelen özel ders öğretmenleri ile ilgili tüm talepleri karşılamakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Lise ve dengi okullarda okuyan öğrenciler için özel dersler hem derslerine takviye olması açısından hem de üniversite sınavlarına tam hazırlıklı bir şekilde girmek için önemlidir.

Ortaöğretim özel ders öğretmenleri Pendik ilçesi ve yakınlarında oturan öğrenciler ve aileleri tarafından aranır. Ortaöğretim öğrencisi olanlara özel ders vermek üzere Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih, Coğrafya, İngilizce, Almanca, Fransızca ve diğer tüm branşlarda uzman olan öğretmenlerimiz öğrencilerin evlerine giderek birebir ders verebilmektedir. Özel ders veren öğretmenler arasında kadın ve erkek olmak üzere her branştan öğretmen bulunur. Her öğrencinin eksikliklerini tamamlama amacımızın yanı sıra ailelerin isteklerine de hitap etmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Pendik ve yakınındaki ilçelerden arayan herkese hangi branştan özel ders veren öğretmen talebi olduğunu bildirmesi durumunda yardımcı olabilmekteyiz.

İlköğretimden liseye geçen öğrenciler özellikle ilk yıllarda ortama ve derslere adaptasyon sorunu yaşayabilirler. Lisede alıştıkları öğretmenleri ve arkadaşları yoktur. Yepyeni bir dünyaya adım atmışlardır. Bu yeni dünyaya ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da derslerini aksatmamaları, geri kalmamaları gerekir. Pendik lise özel ders öğretmenleri ile öğrencilerin okulda öğrendikleri pekiştirilir, anlamadıkları tüm konuların üzerinden yeniden geçilerek anlaması sağlanmaya çalışılır. Lisenin ilk yılından başlayarak özel ders alması bir öğrencinin üniversite sınavlarındaki başarısına önemli katkılar sağlar.

Lise özel ders öğretmenleri Pendik ilçesinden ve Anadolu yakasının pek çok ilçesinden bize ulaşılması halinde her branştan bulunabilir. Lise hazırlık sınıfları için yabancı dil özel ders veren öğretmenler de yine bize ulaşmanız halinde sizlere yardımcı olacaklardır. Birlikte çalıştığımız tüm öğretmenler tarafından verilen eğitimin yanı sıra öğrencilerle düzgün, doğru, kaliteli, samimi ve seviyeli iletişim de kurarak derslere olan ilgilerinin artmasını sağlamayı amaçlarlar.

Pendik KPSS özel ders öğretmenleri gerekli diğer şartları yerine getiren ve devlet kurumlarında görev almak üzere sınava girecek olan herkese özel ders konusunda yardımcı olmaktadır. KPSS; Kamu Personeli Seçme Sınavı’dır. Devlet kurumlarında çalışmak isteyen lise mezunları ve üniversite mezunları için yılın belirli dönemlerinde sınavlar düzenlenir. Bu sınavlara katılma şartları detaylı ve açık bir şekilde belirtilir. Ancak tabii ki, KPSS sınavında başarılı olmak için sınavda sorumlusu olunacak alan derslerinde başarılı olmak gerekir. Bazı kişiler için KPSS sınavına girecek olmak bile uykularını kaçıran bir durumdur. Bu sınava gereğince hazırlanmak isteyenler bize ulaşabilirler.

KPSS özel ders öğretmenleri Pendik ilçesi genelinde ikamet edenler tarafından sorgulansa da aslında İstanbul geneli için aynı sorgular sıklıkla yapılır. KPSS sınavlarına tek başına hazırlanacak olanların işleri oldukça zordur. Bu sınavla ilgili özel ders konusunda deneyimli öğretmenlerden ders almak KPSS’ye girecek olan diğer adaylara karşı bir adım önde olmak anlamına gelir.

Pendik üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri ile hangi branştan ders alınmak isteniyorsa bize ulaşmak suretiyle tanışmak mümkündür. Liseden sonra girilecek olan yükseköğretim sınavı kişilerin bir bakıma yaşamlarının dönüm noktalarından biridir. Üniversite sınavında başarılı olmak öğrencilerin hayali olduğu gibi aynı zamanda anne babalarının da en büyük hayallerindendir. Bir öğrencinin ilköğretim ve ortaöğretimde derslerdeki başarısı her ne kadar iyi olursa olsun; üniversite sınavında bambaşka bir psikolojiye bürünmesi olasıdır. Derslerdeki başarının yanı sıra psikolojik olarak da hazır olunması gereken üniversite sınavı gençler ve aileleri tarafından çok önemsenir.

Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Pendik için aranıyorsa ve bu aramalar sonucunda bize ulaşarak öğretmenlerimizle tanışıldıysa bu özel dersler sadece derslerle ilgili verilen eğitimle sınırlı kalmaz. Pedagojik formasyon eğitimi de almış olan öğretmenlerimiz öğrencinin sınav stresiyle başa çıkması, kendine güvenmesi, sınavda başarılı olabileceğine inanması gibi konularda da destek verirler. Ancak tabii ki; kendine güvenmek ve başarıya inanmak için öncelikle derslere çalışılması, sistemli ve planlı davranılması gerekir. Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri ders verdikleri tüm öğrencilerin planlı ve sistemli çalışmasını sağlamak için gerekli programları yapar ve öğrencilerle paylaşırlar.

Pendik grup özel ders veren öğretmenler sadece bu ilçe için değil, diğer birçok İstanbul – Anadolu yakası ilçesi için bize ulaşılması halinde tüm öğrencilere yardımcı olmaktadır. Her branştan birebir özel ders almak isteyenler bizimle irtibata geçebileceği gibi grup özel ders almak isteyenlerin bu taleplerini de en iyi şekilde karşılamaktayız. Pendik özel ders fiyatları birebir ile ilgili merak edildiği gibi grup dersleri için de merak edilir. Gençler için arkadaşları çok önemlidir. Çocuklar da, gençler de arkadaşlarıyla zaman geçirmekten ve bir şeyler paylaşmaktan büyük keyif alırlar. Bazı öğrenciler arkadaşlarıyla birlikte ders çalıştıklarında daha iyi anladıklarını, kendilerini daha çok derse verebildiklerini söylerler.

İster grup halinde başvuru yapılsın, ister bizim tarafımızdan oluşturulan gruplara katılmak üzere bize ulaşılsın; grup özel ders veren öğretmenler Pendik ilçesi ve yakınlarında hizmet vermektedir. Grup halinde özel ders çalışmalarında öğrenciler bir yandan birbirleriyle rekabet içinde olduklarından grup özel derslerinde anlama, derse katılma ve başarı oranları daha yüksektir.

İstanbul’un tüm ilçeleri ve Pendik evde özel ders almak isteyen pek çok kişinin yaşadığı yerlerdir. Türkiye geneliyle kıyaslandığında İstanbul’daki nüfusu yoğunluğundan dolayı özel ders talepleri de yoğun olarak gelmektedir. Öğrenciler ilköğretim, ortaöğretim veya üniversite düzeyinde olsalar da evlerinde özel ders almak her öğrenci için büyük avantajdır. Çocukların ve gençlerin alışkın oldukları ortamında, ev konforunda ve rahatlığında özel öğretmenlerden ders çalışmaları ebeveynlerinin de tercihidir.

Evde özel ders almak Pendik ve diğer tüm ilçeler için KPSS özel dersleri için de geçerlidir. Özel derslerin konusunun uzmanı öğretmenler tarafından evlere gidilerek veriliyor olması öğrencilerin yolda geçirecekleri zamandan tasarruf etmeleri demektir. Ayrıca bir yerden bir yere giderken yoldaki dikkat dağınıklığı, yorgunluk gibi etkenler de özel dersler evde alınarak engellenebilir. Çocukların yanı sıra gençlerin de bize ulaşarak Pendik evde özel ders almak taleplerini belirtmesi yeterlidir. Pendik özel ders fiyatları bilgisini de bize ulaşarak ve hangi derslerden almak istediğinizi belirterek öğrenebilirsiniz.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İstanbul

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.