Tuzla Özel Ders
İsterseniz birebir eğitim, isterseniz grup halinde eğitim.
Tuzla İstanbul’un merkeze uzak olan ilçelerinden biridir. Özellikle site yerleşimlerinin giderek artmaya başladığı Tuzla birebir özel ders faaliyetlerinin de çokça gerçekleşmeye devam ettiği bölgelerdendir. Tuzla’da özel ders almak isteyen öğrenciler ve öğrenci velileri bu aramalarını Pendik ilçesi genelinde de yaparlar.
1.

Profesyonel Öğretmen Kadrosu

İlköğretimden, KPSS’ye kadar her alanda görev almış, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuzla birebir özel ders ve grup halinde özel ders alanlarında hizmetinizdeyiz.

2.

Öğretmen, Veli ve Öğrenci Koordinasyonu

Derslerimizde öğrencilerimizle olduğu kadar velilerimizle de iç içeyiz. Her zaman bir öğrencinin başarısının en önemli kriterinin ebeveyn desteği olduğunu biliyor, bunun ışığında yüksek koordinasyon sağlıyoruz.

3.

İspatlanmış Yüksek Başarı Oranı

Tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadromuzun imza attığı yüzlerce başarıyı BAŞARILARIMIZ sayfamızdan inceleyebilir, bu listemize sizi de ya da çocuğunuzu da dahil etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershome Kimdir?

Dershome öğretmenleri ortalama 15 yıllık bir dershane ve özel ders tecrübesine sahiptirler. Birlikte çalıştığımız öğretmenler hemen hemen hepsi iyi üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmuşlardır. Kariyerlerinde özel okullar, etüt eğitim merkezleri, dershaneler ve özel ders veren öğretmenlerimiz bu tecrübelerini LGS YKS (AYT-TYT) v.b sınavlara hazırlanan öğrencilerine aktarabilmek için oldukça istekli ve özverili bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler.
M.

Misyonumuz

Öğretmen – öğrenci ilişkisi içerisinde özel ders seviyesinde sunmak. Birebir eğitim ile öğrenci eksiklerini en hızlı ve etkili sıcak bir yolla ülkemizde gidermeye çalışmak. Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadromuzla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunuyoruz.

V.

Vizyonumuz

Tecrübeli Branş öğretmenleri;

Bu gruptaki öğretmenler

-Yıllardır branşında özel ders veren,

-Meslekte çok eski olmayan fakat iyi ve tecrübeli,

-Bu işi profesyonel olarak yapan,

-Alanında kendini yetiştiren seçilmiş öğretmenlerden oluşuyor.

Tuzla İstanbul’un merkeze uzak olan ilçelerinden biridir. Özellikle site yerleşimlerinin giderek artmaya başladığı Tuzla birebir özel ders faaliyetlerinin de çokça gerçekleşmeye devam ettiği bölgelerdendir. Tuzla’da özel ders almak isteyen öğrenciler ve öğrenci velileri bu aramalarını Pendik ilçesi genelinde de yaparlar. Bu nedenle Pendik birebir özel ders aramaları aslında Tuzla ilçesinden de gerçekleştirilir. Bünyemizdeki öğretmen kadromuz ile Tuzla’da özel ders alacak olan herkese yardımcı olabilmekteyiz. Birebir özel ders Tuzla için öğrencinin almak istediği ders hangisi olursa olsun her ders için uzman öğretmene ulaşmak bize ulaşarak sağlanabilir.

Tuzla birebir özel ders ile ilgilenen kişilerin tüm beklentilerinin karşılanması bazı kriterlere bağlıdır. Bu kriterlerin başında öğrenci ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde de olsa, üniversite düzeyinde de olsa ders verecek olan öğretmenin uzmanlık alanının geniş olması ve deneyimlerinin sabit olması gelir. Tuzla birebir özel ders almak isteyen herkesin beklentileri hemen hemen ortaktır. Bunların bir diğeri de öğretmenin öğrenciyle etkili iletişim kurabilecek olmasıdır. Eğitimcilerimiz pedagojik formasyonlarını tamamlamış kişilerden oluşmakta olup iletişim konusunda her düzeydeki öğrenciyle iyi anlaşabilmektedirler. Özel ders almak istediğini söyleyerek bize ulaşan üniversite öğrencileri de dahil olmak üzere öğrenciler genellikle evlerinde ders almak isterler. Evde birebir özel ders Tuzla ilçesinde ve diğer İstanbul – Anadolu yakası ilçelerinde tarafımızdan sağlanabilmektedir. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuzla İlçesi Kuşbaşı Görünümü

Tuzla birebir özel ders veren yerler konusunda bir araştırma içinde olanlar bu araştırmayı Pendik ilçesinde de yaparlar. Tuzla ve Pendik’in birbirine yakın olmasından dolayı bu yönlü aramalar bu ilçelerde oturanlar tarafından her iki ilçe için de yapılır. Birebir özel ders veren yerler Tuzla genelinde bulunamayacağı düşünülse de; bünyemizdeki eğitmenler bu ilçemizde de evde özel ders vermektedirler. Evde özel ders ilköğretim düzeyinden başlamak üzere üniversiteye hazırlık öğrencilerine kadar verilebilmektedir. Ayrıca Tuzla KPSS birebir özel ders araştırmalarına da cevap olabilmekteyiz.

Birebir özel ders veren yerler Tuzla ilçesinde ve yakınlarındaki ilçelerde merak edildiğinde bu konuda yakın çevrede ve internette araştırma yapılır. İstanbul’un Asya yakasında Pendik, Kartal, Maltepe gibi ilçelerde uzman kadromuzdaki deneyimli öğretmenlerimiz bu talepleri karşılamaya çalışmaktadırlar. Ayrıca Tuzla yabancı dil özel ders almak isteyen kişilere de yardımcı olabilmekteyiz. İlköğretim ve lise düzeyinde yabancı dil birebir özel ders almak isteyen herkes bize ulaşabilir.

Birlikte çalıştığımız Tuzla ilköğretim özel ders öğretmenleri işini seven, öğrencilerin psikolojisinden anlayan ve derslerine destek olmak için elinden geleni yapmak için çaba harcayan eğitmenlerden oluşmaktadır.  İlköğretime giden çocuğu olan anne ve babalar çocuklarına özel ders aldırmak istemeleri halinde genellikle bu derslerin kendi evlerinde verilmesini isterler. Evde birebir ders Tuzla ilçesi ve çevresinde tarafımızdan yardım alınarak bu istekler cevap bulabilir. Birlikte çalıştığımız tüm eğitimciler deneyimli olmakla beraber branşlarında uzmandır.

İlköğretim ders öğretmenleri Tuzla genelinde ve Pendik gibi civar ilçelerde sıkça aranmasının nedeni bu bölgelerdeki nüfusun büyük çoğunluğunun konut yerleşimleri olmasıdır. Aileler çocuklarının derslerinin daha da iyi olması ve sınavlara bir öğretmen eşliğinde hazırlanmaları için Tuzla ilköğretim özel ders öğretmenleri arayışına girerler. Bu arayışların sonucunda bize ulaşmaları durumunda istedikleri dersten çocuklarına yardımı olabilecek eğitimcilerimiz kadromuzda mevcuttur. Ayrıca ilköğretim yabancı dil özel ders Tuzla bölgesinde bizimle iletişime geçilerek alınabilir.

Tuzla orta öğretim özel ders öğretmenleri hakkında bilgi edinmek isteyen, Pendik ve Tuzla civarında bu öğretmenlere nasıl ve nereden ulaşacağını bilmeyenler yapacakları kısa araştırmalar sonucunda referanslarımız vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirler. Tuzla’da yaşayan orta öğretim öğrencilerinin okuldaki derslerine destek sağlayabilen öğretmenlerin branşları çok çeşitlidir. Bu durum orta öğretim dersleri ile ilgili gelen tüm talepleri karşılayabilmemizi sağlar. Orta öğretim özel ders öğretmenleri Tuzla ilçesine gelerek öğrencilerin evlerinde özel ders verebilmektedir.

Tuzla orta öğretim özel ders öğretmenleri arayanlar aynı zamanda Kurtköy civarında oturanlardır. Kurtköy’de bulunan öğrencilerin aileleri lise ve dengi okullarda okuyan çocukları için özel ders arayışına girdiklerinde bunu hem ikamet ettikleri bölgede, hem de orta öğretim özel ders öğretmenleri Tuzla şeklinde ararlar. Verdiğimiz özel ders hizmeti Anadolu yakasının büyük bir kısmını kaplamaktadır. Çeşitli ilçelerde oturan öğrencilere evinde ders verebilen öğretmenlerimiz Tuzla orta öğretim özel ders öğretmenleri taleplerinin de tamamına cevap verebilirler.

Tuzla lise özel ders öğretmenleri denince artık bu bölgede ve yakınlarında oturan öğrenciler ve aileleri bizimle görüştükleri takdirde arayışlarına istedikleri doğrultuda çözüm üretebileceklerini bilirler. Liseye başlayan öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun bu dönemden sonra derslerinde yardıma ihtiyacı vardır. Hem müfredat olarak birçok yeni dersle karşılaşmış olan lise öğrencileri diğer yandan lise öğrencisi olmaya da alışmaya çalışırlar. Bu dönemde derslerinin aksamaması, sınavlara en doğru şekilde hazırlanabilmeleri gibi nedenlerle lise özel ders öğretmenleri Tuzla genelinde de diğer ilçelerde olduğu gibi yoğun olarak araştırılır.

Lise özel ders öğretmenleri Tuzla ve Pendik’te yaşayan tüm öğrencilerin kendi evlerinde özel ders vermektedir. Lise öğrencilerinin özel ders alması demek bir yandan ders yılı içinde gördükleri dersleri pekiştirirken, bir yandan da yıl içindeki sınavlara özel ders alarak hazırlanmaları demektir. Tuzla lise özel ders öğretmenleri ile ilgili bilgi almak isteyenlerin yoğun olduğu bir ilçedir. Özel ders takviyesi alan lise öğrencileri aynı zamanda bir yandan da üniversiteye giriş sınavına da hazırlanmış olurlar.

KPSS kısa adıyla bilinen Kamu Personeli Seçme Sınavı her yıl devlet tarafından düzenlenir. Bu sınavın belirli kriterleri vardır. Lise mezunları için ve üniversite mezunları için düzenlenen sınavlar ayrı ayrıdır. Sınava girmek için açıklanan diğer şartları yerine getiren ve istenen belgeleri ibraz edebilen kişiler için sınavda başarılı olma şartı da vardır. Tuzla KPSS özel ders öğretmenleri arayan kişilerin amacı bu sınava girerek istenen puanı alarak barajı geçmektir. Lise mezunları ve üniversite mezunları KPSS özel ders öğretmenleri Tuzla için aradıklarında bizim aracılığımızla bulabilirler.

Tuzla KPSS özel ders öğretmenleri hakkında bilgi edinmek isteyen, KPSS özel ders veren öğretmenler Tuzla civarında nerededir diye merak edenler internette veya tanıdıklarına sormak suretiyle bir araştırma içine girerler. Bu kişilerin tamamına yakını özel dersleri kendi evlerinde almak isterler. Beraber çalıştığımız öğretmenlerin hepsi talep olması halinde evde özel KPSS dersi verebilmektedir.

Tuzla üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri bu ilçede ve Pendik’te oturanlar tarafından araştırılıyorsa bu kişilerin bize ulaşmaları yeterli olacaktır. Üniversite sınavına girecek olanlar ister lise öğrencisi olsunlar, isterlerse mezun olsunlar üniversiteye hazırlık özel ders Tuzla civarında almak için kendilerine her ders için yardımcı olacak öğretmen kapasitemiz vardır. Tümü uzman ve tecrübeli olan bu eğitimciler evde üniversiteye hazırlık özel ders verebilirler. Öğrenciler için hazırlanan kişiye özel programlar kapsamında verilen dersler sınavdaki başarı oranına önemli ölçüde katkı sağlar.

Üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri Tuzla ile ilgili yapılan sorgular sonucunda eğitimcilerimizle tanışarak derslere başlayan kişiler eğer lise öğrencisi ise bu dersler okuldaki başarılarını da pozitif etkiler. Ayrıca ders tekrarları, bol bol test çözme, öğrencinin anlamadığı ve zorlandığı konuların üzerinden geçme, anlamasın sağlama üzerine kurulu olan programlar sayesinde üniversite sınavında başarı elde edilmesine katkıda bulunulur. Tuzla üniversite hazırlık özel ders öğretmenleri hakkında bilgi almak isteyen herkes bizimle iletişime geçebilir.

Tuzla grup özel ders veren öğretmenler arayanların bir bölümü tarafımızdan hazırlanacak olan gruplara katılmak isterken, bir bölümü de kendi aralarında oluşturdukları gruplar olarak özel ders almak isterler. Her iki şekilde de gruplara yardımcı olabilen öğretmen kadromuzun her sınıfta okuyan ve her başarı düzeyine sahip öğrenciye grup ders verebildiği unutulmalıdır. Grup özel ders veren öğretmenler Tuzla ilçesinde, Pendik ilçesinde ve Kurtköy’de ikamet eden herkese yardımcı olabilmektedir.

Çoğu öğrencinin grup ders tercih ettiği, tek başına olmaktan çok, başka birileriyle birlikteyken daha çabuk öğrendiği aileleri ve öğretmenleri tarafından bilinir. Bu öğrencilerin rekabet yönü gelişmiştir. Bir yarış halinde olduklarında pozitif hırslanırlar ve daha başarılı olurlar. Bu gibi öğrenciler grup özel ders veren öğretmenler Tuzla için de yakınlardaki diğer ilçeler için de arama yapması ve bize ulaşması halinde istedikleri şekilde kendi düzeylerine uygun gruplarda ders alabilmektedirler.

Tuzla evde özel ders almak isteyen pek çok kişinin yaşadığı İstanbul ilçelerinden sadece biridir. İstanbul’da ve diğer şehirlerde de özel ders almak isteyenlerin pek çoğunun isteği evlerinde ders almaktır. Anne babaların çocuklarının alacakları derslere dair istekleri de aynı yöndedir. Evde özel ders almak Tuzla genelinde de bu yüzden tercih edilir. Her öğrencinin evinde ders almak istemesi için haklı sebepleri vardır. İlköğretimde okuyan çocukların anneleri onların evlerinden çıkıp başka bir yere gitmesini, yolda yorulmasını, dikkatinin dağılmasını, zaman kaybetmesini istemediklerinden ders verecek öğretmenin evlerine gelmesini tercih ederler.

Tuzla evde özel ders almak ile ilgili araştırma yapanlar ister üniversite öğrencisi olsun, ister KPSS’ye hazırlanıyor olsun ya da isterse ilköğretim öğrencilerinin ebeveynleri olsun her yaş grubundan öğrenciye kendi ev ortamında özel ders verilmektedir. Evlerini konforunda özel ders alan tüm kişiler derse kendilerini daha çok verebilirler. Ayrıca farlı bir yere giderken harcayacakları zamanı da değerlendirmiş olurlar. Evde özel ders almak Tuzla ilçesi genelinden aratılan bir sorguysa tarafımızdan bu sorguya en doğru şekilde cevap verilebilmektedir.

Merak ettiğiniz her şey için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz birebir özel ders, isterseniz grup halinde özel ders için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, en yakın tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

BİZE YAZIN

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  A.

  ADRESİMİZ

  Aydınlı Yolu Cad.
  Pendik/İSTANBUL

  T.

  TELEFON NUMARAMIZ

  +90 535 266 01 74

  M.

  MAİL ADRESİMİZ

  bilgi@dershome.com

  Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.